• Poznaj klasyczne techniki strzyżeń i opanuj do perfekcji linię cięcia.

Idealnym wprowadzenie do świata fryzjerstwa. Dzięki temu szkoleniu nauczysz się wszystkiego o perfekcyjnej linii, a także dowiesz się jak ważne w cięciu są balans i masa. Ponadto pozyskaną wiedzę z zakresu geometrycznych cięć możesz wykorzystać podczas praktycznej części spotkania z wykorzystaniem główek treningowych.

• Z nami polubisz krótkie cięcia i docenisz ich kunszt.

To szkolenie pomoże Ci w zbudowaniu idealnej formy, a także pokaże, jak można bawić się dynamiką fryzury. Podczas tego całodniowego szkolenia poznasz różne techniki gradacji, tj. kwadratowa, trójkątna i okrągła. Jest to idealna okazja by doszlifować swoje umiejętności pod okiem specjalisty_ki. Część praktyczna szkolenia odbywa się z wykorzystaniem główek treningowych.

• Zyskaj wiedzę i zaskocz swoich klientów_ki autorskimi metodami cieniowania włosów na najwyższym poziomie.

Podczas tego szkolenia pozyskasz umiejętności potrzebne do stworzenia lekkiej fryzury z dużą objętością. Dzięki tworzeniu warstw będziesz w stanie sprawić, by nawet najbardziej niesforne włosy zaczęły „same” się układać. Zachwycaj różnymi metodami cieniowania – od kwadratowego, przez trójkątne, aż po okrągłe. Część praktyczna szkolenie odbywa się z wykorzystaniem główek treningowych.

• Surfurskie fale, zdefiniowane loki, a może afro – spełniaj marzenia o kręconych włosach.

Nasza edukatorka pokaże Ci jak duże możliwości daje ten zabieg. Podczas szkolenia nauczysz się, jak w bezpieczny sposób wykonywać różne rodzaje trwałej – od klasycznej po spiralną. Poznasz metody, które pozwolą dodać włosom objętości oraz odbić je od nasady na dłużej. Część praktyczna szkolenie odbywa się z wykorzystaniem główek treningowych.

• Masz swój salon fryzjerski? A może marzysz o stworzeniu nowego?

Właściciel i założyciel marki U Fryzjerów od podszewki zna ten biznes. Razem z nim poznaj tajniki tworzenia i zarządzania salonem oraz konsekwentnego rozwoju marki. Doświadczenie fryzjerskie i wykształcenie psychologiczne pozwoliło Tomaszowi zbudować markę premium – teraz czas na Ciebie. Konsultacje są wyceniane indywidualnie na życzenie klienta.

• Odkryj możliwości social mediów, dzięki którym Twój salon fryzjerski stanie się rozpoznawalny.

Budowanie contentu i realizacja planów PR-owych. Doświadczony PR Manager salonów U Fryzjerów pokaże Ci jak działać i zdobywać zaufanie stałych jak i nowych klientów. Postaw na kreatywność i rozwiń swój biznes.

• Zadbaj o serce swojego salonu. Uporządkuj i sprofesjonalizuj pracę recepcji.

Profesjonalne i poukładane jej działanie daje zamierzony efekt – efekt zadowolonych klientów i pracowników. Obsługa na najwyższym poziomie, uporządkowana organizacja pracy oraz indywidualne podejście do klienta – to przepis na wzorową recepcję miejsca premium. Twoja recepcjonista_tka trafi w najlepsze ręce Office Managerki salonu U Fryzjerów.