Wowa Konopada

edukator / strzyżenia
on/jego

Wiecznie uśmiechnięty perfekcjonista, który zwróci uwagę nawet na najmniejszy szczegół. Jest mistrzem cięć, tych krótkich i długich. Fan Vidala Sassoona. Jego priorytet to rozwój, dzięki czemu świetnie odnajduje się w naszej Szkole Talentów.
Michal-Datta1 Michal-Datta2

Michał Datta

edukator / koloryzacje
on/jego

Michał to wulkan energii. Jest bardzo precyzyjny w swojej pracy. Łatwość w komunikowaniu, to zdecydowanie jego mocna strona. Ma olbrzymią wiedzę z zakresu koloryzacji. Wiedza zdobyta u Michała, to dawka najlepszej jakości fryzjerskiego warsztatu. Jest specjalistą na najwyższym poziomie. Zaufało mu już wiele osób uczących się fryzjerstwa oraz setki zadowolonych Klientów_ek na jego fotelu.

cezaryslodownik cezaryslodownik

Cezary Słodownik

edukator / koloryzacje
on/jego

Cezary jest opanowany, precyzyjny i ma ogromną wiedzę z zakresu koloryzacji. Od ponad dekady pracuje w zawodzie. Wywodzi się z rodziny fryzjerskiej- stąd pasja do szkoleń i przekazywania dalej swojej wiedzy. Jest specjalistą na najwyższym poziomie. Zaufało mu już wiele osób uczących się fryzjerstwa- co skutkowało sukcesami.

IMG_5348 FullSizeRender

Beata Bondaruk

edukatorka / trwała ondulacja i koloryzacje
ona/jej

Dyplomowana mistrzyni fryzjerstwa. Przez wiele lat kształciła uczniów szkół fryzjerskich oraz początkujących fryzjerów. Ten zawód to jej całe życie. W Szkole Talentów U Fryzjerów przeprowadza szkolenia z trwałej headlines i technik koloryzacji. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą. Cierpliwa, dokładna i pełna empatii.
tomaszbozek1 tomaszbozek2

Tomasz Bożek

edukator - właściciel / analiza i doradztwo w zarządzaniu salonem fryzjerskim
on/jego

Biznes Beauty zna lepiej niż własną kieszeń. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął ponad 10 lat temu. Obecnie właściciel dwóch warszawskich salonów. Zdeterminowany i pomysłowy. W pracy stawia na rozwój, a problemy traktuje jak wyzwania.

jerrygluch1 jerrygluch2

Jerry Głuch

edukator / media społecznościowe i praca nad wizerunkiem
on/jego

Charyzmatyczny z głową pełną pomysłów. Zebrane doświadczenie i wiedza pozwalają mu w pełni wykorzystać potencjał social mediów do promowania marki. W salonach U Fryzjerów sprawuje pieczę nad wizerunkiem, ale również dba o dobry kontakt z klientami. Zna swój cel i dzięki zaangażowaniu szybko go osiąga.

sandrajastrzebska1 sandrajastrzebska2

Sandra Jastrzębska

edukatorka / zarządzanie recepcją i profesjonalna obsługa klienta
ona/jej

Swoją przygodę z zarządzaniem rozpoczęła w salonach U Fryzjerów. To tu zbierała swoje doświadczenie i stawiała pierwsze kroki w biznesie beauty. Dużą uwagę przywiązuje do dobrej organizacji i jasnych zasad – to pozwala jej na obsługę klientów na najwyższym poziomie.