GRADACJA III: Wertykalna

– teoria + praktyka (praca na modelach_modelkach)

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną skupiającą się na strzyżeniu włosów metodą gradacji wertykalnej - klasycznej, skoncentrowanej na zbudowanej objętości techniki w krótkich fryzurach. Podczas części praktycznej kursanci_kursantki pracują na modelach_modelkach zaproszonych przez U Fryzjerów. Szkolenie jest wykonywane przez eksperta, który nieustannie nadzoruje i dba o prace całej grupy. Dzień szkoleniowy trwa pięć i pół godziny, z czego trzydzieści minut to przerwa lunchowa – lunch wliczony jest w cenę szkolenia. Po zakończonym szkoleniu kursanci_kursanci otrzymają certyfikat od Szkoły Talentów U Fryzjerów.

Dekoloryzacja

– teoria + praktyka (praca na modelach_modelkach)

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną z zakresu dekoloryzacji– rozjaśnienia włosów na całej długości bądź na odroście i nadanie im odpowiedniego odcienia za pomocą tonera. Podczas części praktycznej kursanci_kursantki pracują na modelach_modelkach zaproszonych przez U Fryzjerów. Szkolenie jest wykonywane przez eksperta, który nieustannie nadzoruje i dba o prace całej grupy. Dzień szkoleniowy trwa pięć i pół godziny, z czego trzydzieści minut to przerwa lunchowa – lunch wliczony jest w cenę szkolenia. Po zakończonym szkoleniu kursanci_kursanci otrzymają certyfikat od Szkoły Talentów U Fryzjerów.

GRADACJA IV: Trójkątna

– teoria + praktyka (praca na modelach_modelkach)

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną skupiającą się na strzyżeniu włosów metodą gradacji trójkątnej - klasycznej, skoncentrowanej na zbudowanej objętości techniki w krótkich fryzurach. Podczas części praktycznej kursanci_kursantki pracują na modelach_modelkach zaproszonych przez U Fryzjerów. Szkolenie jest wykonywane przez eksperta, który nieustannie nadzoruje i dba o prace całej grupy. Dzień szkoleniowy trwa pięć i pół godziny, z czego trzydzieści minut to przerwa lunchowa – lunch wliczony jest w cenę szkolenia. Po zakończonym szkoleniu kursanci_kursanci otrzymają certyfikat od Szkoły Talentów U Fryzjerów.

Baleyage (folie)

– teoria + praktyka (praca na modelach_modelkach)

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną z zakresu koloryzacji zaawansowanej baleyage– bardzo precyzyjne rozjaśnienia poszczególnych pasm włosów przy pomocy rozjaśniacza. Podczas części praktycznej kursanci_kursantki pracują na modelach_modelkach zaproszonych przez U Fryzjerów. Szkolenie jest wykonywane przez eksperta, który nieustannie nadzoruje i dba o prace całej grupy. Dzień szkoleniowy trwa pięć i pół godziny, z czego trzydzieści minut to przerwa lunchowa – lunch wliczony jest w cenę szkolenia. Po zakończonym szkoleniu kursanci_kursanci otrzymają certyfikat od Szkoły Talentów U Fryzjerów.

Cieniowanie krótkie

– teoria + praktyka (praca na modelach_modelkach)

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną skupiającą się na cieniowaniu włosów krótkich, w celu zabudowania objętości i dodania fryzurze dynamiki . Podczas części praktycznej kursanci_kursantki pracują na modelach_modelkach zaproszonych przez U Fryzjerów. Szkolenie jest wykonywane przez eksperta, który nieustannie nadzoruje i dba o prace całej grupy. Dzień szkoleniowy trwa pięć i pół godziny, z czego trzydzieści minut to przerwa lunchowa – lunch wliczony jest w cenę szkolenia. Po zakończonym szkoleniu kursanci_kursanci otrzymają certyfikat od Szkoły Talentów U Fryzjerów.

Cieniowanie średnie

– teoria + praktyka (praca na modelach_modelkach)

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną skupiającą się na cieniowaniu włosów średnich, w celu zabudowania objętości i dodania fryzurze dynamiki. Podczas części praktycznej kursanci_kursantki pracują na modelach_modelkach zaproszonych przez U Fryzjerów. Szkolenie jest wykonywane przez eksperta, który nieustannie nadzoruje i dba o prace całej grupy. Dzień szkoleniowy trwa pięć i pół godziny, z czego trzydzieści minut to przerwa lunchowa – lunch wliczony jest w cenę szkolenia. Po zakończonym szkoleniu kursanci_kursanci otrzymają certyfikat od Szkoły Talentów U Fryzjerów.

Air Touch

– teoria + praktyka (praca na modelach_modelkach)

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną z zakresu koloryzacji zaawansowanej Air Touch – rozjaśnienie pojedynczych pasm włosów, wybranych przy pomocy strumienia powietrza z suszarki w celu stworzenia naturalnego, piórkowego efektu blondu na włosach naturalnych . Podczas części praktycznej kursanci_kursantki pracują na modelach_modelkach zaproszonych przez U Fryzjerów. Szkolenie jest wykonywane przez eksperta, który nieustannie nadzoruje i dba o prace całej grupy. Dzień szkoleniowy trwa pięć i pół godziny, z czego trzydzieści minut to przerwa lunchowa – lunch wliczony jest w cenę szkolenia. Po zakończonym szkoleniu kursanci_kursanci otrzymają certyfikat od Szkoły Talentów U Fryzjerów.

Cieniowanie długie

– teoria + praktyka (praca na modelach_modelkach)

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną skupiającą się na cieniowaniu włosów długich, w celu zabudowania objętości i dodania fryzurze dynamiki. Podczas części praktycznej kursanci_kursantki pracują na modelach_modelkach zaproszonych przez U Fryzjerów. Szkolenie jest wykonywane przez eksperta, który nieustannie nadzoruje i dba o prace całej grupy. Dzień szkoleniowy trwa pięć i pół godziny, z czego trzydzieści minut to przerwa lunchowa – lunch wliczony jest w cenę szkolenia. Po zakończonym szkoleniu kursanci_kursanci otrzymają certyfikat od Szkoły Talentów U Fryzjerów.